Sport

2011.08.15 g. 18:38

Warszawscy zawodnicy w Shenzhen

26. Letnia Uniwersjada

Nie we wszystkich dyscyplinach startują, ale stanowią pokaźną grupę. Linki prowadzą do dokumentów AZS z pełnymi listami zawodników.

2011.08.15 g. 14:08

Nasi żeglarze w Chinach

26. Letnia Uniwersjada w Shenzhen

Wczoraj rozpoczęła się 26 letnia uniwersjada w Shenzhen. Miasto to jest jednym z symboli reformy Chin. Są tam też nasi windsurferzy.

2011.08.14 g. 15:32

Michał Dembek wygrał turniej singla i debla

Mistrzostwa o Puchar Polskiego Związku Tenisa
W całych rozgrywkach singlowych zawodnik Mery Warszawa miał problemy tylko w półfinale, w którym musiał stoczyć walkę na przewagi. Podobnie jak i w finale singla z Kacprem Żukiem. Warszawiacy wygrali dopiero po 16-sto gemowym.

2011.08.13 g. 21:34

Terminarz Hutnika

Bielański beniaminek III ligi Łódzko – Mazowieckiej zagra w rundzie jesiennej dziewięć domowych, i osiem wyjazdowych meczów.

2011.08.13 g. 20:28

Koniec Mistrzostw Polski

Seniorów w Lekkiej Atletyce

Do swego dorobku ośmiu czwartkowo – piatkowych medali, warszawiacy dopisali kolejne dwa krążki. Medal zdobył też były zawodnik Polonii, Łukasz Parszczyński.

2011.08.13 g. 19:01

Terminarz Okęcia

IV ligi mazowieckiej

Rozgrywki startują 13 sierpnia, a kończą się 19 listopada. „Lotnicy” zagrają po osiem meczów u siebie i na wyjezdzie.

2011.08.13 g. 17:04

Korona wygrywa w sparingu

Po serii trzech wysokich, sparingowych porażek, wreszcie nastąpiło przełamanie reaktywowanej po ponad 80 latach drużyny. „Koroniarze” pokonali 3:2 A Klasowy Świt Warszawa.

2011.08.12 g. 21:55

Po drugim dniu Mistrzostw Polski

Osiem medali wywalczyli zawodnicy warszawskich klubów podczas trwających w Bydgoszczy mistrzostwach seniorów oraz młodzieżowych mistrzostwach w wielobojach.

2011.08.12 g. 01:03

Warszawianki w czołówce rankingu

"Złotych Kolców"

Lidia Chojecka i Anna Kiełbasińska znalazły się w pierwszej trójce tradycyjnego plebiscytu najlepszych polskich lekkoatletów.

2011.08.12 g. 00:03

Weryfikacja medali

Młodzieżowych Mistrzostw Europy
Zawodniczka AZS AWF Warszawa, Anna Kiełbasińska, w lipcu w Ostrawie zajęła drugie miejsce w biegu na 200 m oraz czwarte w biegu na 100 m. Wyniki te uległy jednak korekcie.

2011.08.11 g. 23:14

Ósemka Gwardii

Zespół z Racławickiej w kolejnym sparingu znów odprawił z kwitkiem swych rywali. Teraz przyszła kolej na juniorów Ursusa.

2011.08.11 g. 09:27

PreOlimpic - Zosia Klepacka Rulez

Jedzie na olimpiadę!

Zosia Klepacka to nasz warszawski Mistrz nad Mistrzami. Nie tylko Jej ukochane Śródmieście Południowe jest szczęśliwe z Jej zwycięstw. Zocha! Cała Warszawa Cię kocha!

2011.08.10 g. 22:26

Upadek koszykarskiej Polonii

Koszykarska Polonia nie otrzymała zgody na grę w Polskiej Lidze Koszykówki. Oznacza to, iż stolicę w najwyższej klasie rozgrywkowej będzie reprezentowała tylko Politechnika.

2011.08.10 g. 20:36

Zakończenie regat na Zegrzu

Zakończyła się pierwsza część Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Żeglarstwie

2011.08.10 g. 20:27

Emma Zakordoniec ponownie w 1/4 finału

Turniej Skrzatów "TEJT U12" Michalovce Cup U12 2011"

Młodziutka warszawianka drugi raz w ciągu kilku dni zakwalifikowała się do ćwierćfinału europejskiego turnieju.