Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Sport

2011.09.04 g. 22:39

Półmaraton walk nad Bzurą

Dzisiaj w Sochaczewie odbył się coroczny bieg upamiętniający jedno z ważniejszych wydarzeń Kampanii Wrześniowej. Pierwszy trzy miejsca zajęli Ukraińcy. W pierwszej dziesiątce znalazło się czterech Mazowszan, w tym warszawiak.

2011.09.04 g. 22:34

Piąty bieg Grand Prix Warszawy

W sobotę minął półmetek tegorocznego cyklu zawodów organizowanych przez KB Active Sport.

2011.09.04 g. 22:13

Trzeci Dzień Ursynów Cup 2011

Turniej koszykówki gimnazjalistów
Szósta edycja zawodów zakończyła się zwycięstwem Polonii po bardzo emocjonującym, trzymającym do końca w napięciu finale z gospodarzami UKS Gim.92.

2011.09.04 g. 21:08

5 miejsce Anity Włodarczyk

Mistrzostwa Świata w Dageu- finał konkursu rzutu młotem
Zawodniczka Skry wypadła lepiej niż jej koledzy w konkurencjach rzutowych, Piotra Małachowski i Tomasz Majewski, ale i tak zajęła miejsce za podium.

2011.09.04 g. 19:11

Żeglarskie MP Juniorów w klasie RSX

Wyniki

Mistrzostwa Polski Juniorów w Olimpijskiej klasie RS:X już się zakończyły. Jest po dekoracji. Złotko, czyli Kamila Smektała znowu wygrała!

2011.09.03 g. 22:46

Drugi dzień Ursynów Cup

Turniej gimnazjalistów
Jutro warszawiaków czeka sporo emocji. W finale Polonia zmierzy z UKS Ursynów, w meczu o3 miejsce zmierzy się UKS Puławski a o 5 miejsce powalczy Legia ze zwycięzca meczu Biało Czarni Kraśnik- UKS Żyrardów.

2011.09.03 g. 22:03

Srebrny medal Maji Włoszczowskiej

Mistrzostwa Świata w kolarstwie górskim

Urodzona w Warszawie kolarka sięgnęła w Champery po siódmy medal w historii swoich startów w mistrzostwach globu. Gdyby nie problemy z kołem, wygrałaby łatwo i w bardzo ładnym stylu.

2011.09.03 g. 21:05

Fatalny finał Tomasza Majewskiego

Mistrzostwa Świata w Dageu - konkurs pchnięcia kulą
Kulomiot AZS AWF Warszawa z odległością 20,18 m zajął odległe 9 miejsce.

2011.09.02 g. 22:45

Ursynów Cup 2011

W szóstej edycji turnieju rozgrywanego w hali „UKS Gim. 92” startują trzy warszawskie drużyny. Poza gospodarzami są nimi Legia i Polonia. W wielkich derbach „Czarne Koszule” rozgromiły „Wojskowych” 127:20.

2011.09.02 g. 22:32

Anita Włodarczyk z finale

Mistrzostwa Świata w Dageu – konkurs rzutu młotem
Młociarka Skry po uzyskaniu odległości 71,09 m powalczy w niedzielę o medale mistrzostw globu.

2011.09.01 g. 21:50

Ligowo-pucharowa środa

Wczoraj odbyły się spotkania III, IV ligi oraz I rundy Okręgowego Pucharu Polski. Hutnik nie jest już liderem III ligi, a w pucharze awansowały cztery stołeczne drużyny.

2011.09.01 g. 19:50

Kolejny biegowy weekend

Cykliczne zawody i treningi

W sobotę fanów joggingu czeka sporo emocji. Wszystko za sprawą kolejnej edycji Grand Prix Warszawy, Pucharu Maratonu i Biegam Bo Lubię.

2011.09.01 g. 17:53

Anna Kiełbasińska odpadła w ćwierćfinale

Mistrzostwa Świata w Dageu – bieg na 200 m

Młodą zdolną biegaczkę w dalszym ciągu prześladuje pech.

2011.09.01 g. 17:28

Tomasz Majewski w finale

Mistrzostwa Świata w Dageu – konkurs pchnięcia kulą
Zawodnik AZS AWF Warszawa kwalifikację zapewnił sobie już podczas pierwszej próby. Uzyskał odległość 20,73 m.

2011.09.01 g. 16:57

Stołeczny wioślarz poleci na Olimpiadę

Mistrzostwa Świata w Bled
Pewna występu w Igrzyskach w Londynie jest już męska ósemka z Marcinem Brzezińskim z WTW Warszawa. Wywalczyła go dzięki dobremu, trzeciemu miejscu w półfinale. Czas 5:30,75 dał jej awans do ostatecznej rozgrywki, w której powalczy o medale.