YKP Warszawa

2012.10.14 g. 20:52

Sezon żeglarski zakończony

W Mrągowie byli też nasi!

Od wielu lat Mistrzostwa Klubu "BAZA" Mrągowo (Szkoła Mistrzostwa Sportowego) tradycyjnie zamykają ogólnopolski system regat.

2012.10.06 g. 20:53

I po regatach Leszka Pawlika

Krótka relacja

W dniach 29-30 września na wodach Zalewu Zegrzyńskiego odbyły się „X Leszka Pawlika pamięci Regaty”.

2012.09.30 g. 21:00

Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich zakończone

Dzisiaj odbyły się finały, medalowe wyścigi dla pierwszej dziesiątki w każdej klasie. Dla pozostałych odbyły się wyścigi floty.

2012.09.28 g. 21:29

Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich w Górkach Zachodnich

Ruszyły
Dzisiaj najpierw czekaliśmy na wiatr a potem na koniec wyścigów w klasie 49 (mamy jedną trasę) o 16 ruszyliśmy rozegrane zostały 2 wyścigi w klasie RS:X w której to nasi zawodnicy na IO zdobyli po medalu brązowym.

2012.09.13 g. 08:57

Konferencja prasowa Zosi Klepackiej

Medal dla Zuzi
Od godziny 12:00, razem z telewizją Popler.TV, transmitowaliśmy na żywo konferencję prasową Zosi Klepackiej na temat akcji sprzedaży Jej Medalu Olimpijskiego, który zyskał juz rangę szlachetnego symbolu. Teraz można to zobaczyć off-line w naszym serwisie.

2012.05.12 g. 23:01

Zmiana sezonów w YKP Warszawa

Dzisiaj w YACHT KLUBIE POLSKI WARSZAWA zakończyliśmy sezon żeglarstwa lodowego i oficjalnie został otwarty sezon letni.

2012.04.26 g. 22:30

Dla nas to koniec MŚ w Hyeres...

YKP Warszawa wraca z Francji jutro rano

Ładujemy graty i jutro do domu. Mieliśmy kolejne zawody uczące pokory. Dzisiaj wiało 7 st. B z S do brzegu.

2012.04.23 g. 21:29

Nasi żeglarze walczą w Hyeres

Hyeres to port żeglarski, miejscowość i gmina we Francji, w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, w departamencie Var, położony w pobliżu Tulonu.

Nasi windsurferzy w I dziesiątce świata

Po Mistrzostwach Świata 2012 w klasie RS:X wyłoniony został światowy ranking zawodników, tak mężczyzn jak i kobiet. W czołówce są na listach nasi żeglarze z YKP Warszawa!

Kolejny dzień regat. Wieje jak diabli.
Non stop 24 węzły a w szkwałach poprawia.

2012.03.25 g. 11:41

MŚ w żeglarskiej klasie RSX

Zosia Klepacka na czele!

Runda eliminacyjna zakończona, wczoraj przeprowadzono po jednym wyścigu w grupie tym samym kończąc eliminacje do złotej grupy startujących.

2012.03.24 g. 11:19

W Andaluzji sztorm

Przerwa w Mistrzostwach Świata

Wczoraj nie było wyścigów, wiało 32 węzły, około 8 st. B. Dzisiaj ma zelżeć.

2012.03.22 g. 11:47

Pocztówka z Andaluzji

MŚ w windsurfingu

Wczoraj był wyścig próbny, jak zwykle start z "generalnego falstartu" i do połowy trasy a potem do portu.