2010.09.27 g. 13:19

Drugi mecz i drugie zwycięstwo

Wspaniały start Politechniki

Lepiej nie mogli sobie wymarzyć rozpoczęcia rozgrywek w roli debiutanta na pierwszoligowych parkietach, piłkarze ręczni AZS Politechniki Warszawskiej.

Po zwycięstwie w pierwszej kolejce w Poznaniu z Grunwaldem w drugim meczu pokonali w Elblągu gospodarzy KS Wójcik Meble-Techtrans 31:26 (17:11).

Szczypiorniści Politechniki od początku dyktowali warunki gry prowadząc już w 10 minucie 8:3 i nie dając rywalowi żadnych szans na zwycięstwo. Podstawą gry "Inżynierów" była skuteczna gra w obronie i szybkie kontrataki.

Na szczególną uwagę zasługuje bardzo dobra i skuteczna gra pierwszej linii AZS PW, tj. Tomasza Buleja, Tomasza Kasprzaka i Mateusza Zasikowskiego, którzy razem rzucili 20 bramek.

Tylko dzięki brakowi koncentracji i indywidualnej grze zawodników w drugiej połowie, gospodarze uniknęli porażki dwucyfrowej.

Skład AZS PW: Serafin, Czarnecki - Bulej (7), Krawczyk, Sokołowski, Zasikowski (6), Smołuch (1), Kasprzak (7), M. Prokop, A. Prokop, Lisicki, Wiak (5), Kwiatkowski (5), Korus.
Trenerzy: Robak, Piwowarski.

Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków szczypiorniaka na debiut piłkarzy ręcznych AZS PW w Warszawie w meczu z KS Sokół Kościerzyna w dniu 2.10.2010 o godznie 18:00 w hali KS "Warszawianka", ul. Piaseczyńska 71. Będzie się działo.

Opublikowal: Kacper Napurka