Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2011.09.22 g. 21:43

Impreza na patelni vol. 2


Już w piątek 23 września odbędzie się kolejne takie wydarzenie w Warszawie. Punktualnie o godzinie 17.30 na placyku przed Metrem Centrum prezentacja sportów teatralnych grupy AB OVO rozpocznie „Imprezę na patelni vol. 2”.

Następnie od godziny 18.30 do ciszy nocnej, pięciu DJów zaprezentuje najlepsze brzmienia muzyki house, electro, tech-house oraz dubstep.

 

 

 

 

 

Podczas pierwszej edycji „Imprezy...”, przed Metrem Centrum udało nam się zgromadzić ponad 200 tańczących osób! Kiedy spotkaliśmy się z bardzo ciepłym przyjęciem przez mieszkańców Warszawy, postanowiliśmy zorganizować sequel.

 

Warszawa powinna wychodzić poza utarte granice kultury, mieszkańcy wciąż muszą ciężko pracować na to, aby zmieniać jej szarą rzeczywistość. Jako organizatorzy – grupa Violet Kivi – pragniemy pozytywnie ingerować w przestrzeń miejską i pobudzać miasto do ruchu, a ludzi do aktywnego spędzania czasu.

 

„Impreza na patelni vol.2” będzie takim właśnie wyjściem Warszawy poza mury instytucji kultury, chcemy przenieść klimat clubbingu i teatru w pionierskim miksie na ulicę.

 

„Impreza na patelni vol.2”
23.09.2011, godz. 17.30-22.00
Metro Centrum, „patelnia”.
*zagrają: Freak Slaughter, Double Trouble, Bunga Bunga, Mindfix oraz Maestro Grin.-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy