Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Oferty pracy

2011.04.12 g. 21:18

Przedstawiciel handlowy druk wielkoformatowy-reklama

Przedstawiciel handlowy Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Łódź

Opis stanowiska: Do zadań Przedstawiciela Handlowego należy nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami, realizacja założonych planów sprzedaży oraz dbanie o dobry wizerunek firmy i satysfakcję klientów. Wymagania: - łatwość nawiązywania kontaktów - doświadczenie zawodowe - znajomość branży reklamowej/druk wielkoformatowy - samodzielność i dobra organizacja pracy - prawo jazdy kat. B Oferujemy: - oferujemy umowa o pracę, umowa zlecenie - atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja - niezbędne narzędzia pracy - możliwość rozwoju zawodowego Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji na adres: info@prefix-reklama.pl ...promocja i produkcja reklamy...PRefix Sp. z o.o. 62-600 Koło ul. Przesmyk 2 tel. 63 30 70 300 505 02 05 66 Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 833)”

Opublikowal: Michał Pawlik
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy